وزارت امور اقتصاد و دارایی
صفحه خانه
تماس با ما
English
جایزه بانک بانک توسعه اسلامی در نظر دارد به منظور تشویق موسسات شایسته و ایجاد فضای رقابتی فیمابین موسسات اقتصادی و تحقیقاتی 57 کشور عضو، در سال 2017 میلادی یک جایزه نقدی و نشان افتخار و گواهینامه به اشخاص حقیقی، دانشگاه‌ها، موسسات پولی و مالی اسلامی و نهادهای کشورهای عضو که دارای تحقیقات و دستاوردهای ملموس و موثر بر اقتصاد اسلامی در کشورهای خود باشند اعطا نماید.
مقالات و دستاوردهای ارائه شده می‌بایست دارای تحقیقات مستند و مستدل و عملیاتی در زمینه‌های اقتصاد اسلامی بوده و قبلا در مجلات تخصصی و نهادهای دانشگاهی معتبر چاپ شده باشند. نتایج تحقیقات می‌بایست اثرات کارآمد بر توسعه اقتصاد اسلامی داشته و قبلاً از سوی نهادهای بین‌المللی جایزه کسب نکرده باشند.
قابل توجه بخشهای خصوصی، دولتی، دانشگاه‌ها، موسسات مالی و اقتصادی، متقاضیان به منظور دریافت فرم‌های تقاضانامه، بروشور و اطلاعات مربوطه به وبسایت موسسه تحقیقات و آموزش بانک توسعه اسلامی به نشانی www.irti.org مراجعه و از بخش Awards فرمهای مرتبط را دریافت و پس از تکمیل همراه با مستندات و مدارک لازم حداکثر تا تاریخ 30 مهرماه سال جاری از طریق آدرس ایمیل قید شده در سایت، به موسسه تحقیقات و آموزش اسلامی بانک توسعه اسلامی ارسال نمایند.
پس از ارسال مستندات مراتب باید طی نامه‌ای به سازمان سرمایه گذاری اعلام گردد تا فهرست مشارکت‌کنندگان از کشور جمهوری اسلامی ایران رسماً طی مکاتبه‌ای به ریاست محترم بانک توسعه اسلامی اعلام و مراتب مورد پیگیری آتی قرار گیرد.